O NAS

Kompleksowe i specjalistyczne CENTRUM MEDYCZNE, ukierunkowane na diagnostykę i leczenie chorób oraz zaburzeń przewodu pokarmowego, chorób metabolicznych i przewlekłych poprzez:

Diagnostykę

  • specjalistyczne badania w kierunku schorzeń przewodu pokarmowego, zaburzeń, czynnościowych metabolicznych i cywilizacyjnych.

Leczenie

  • kompleksowe połączenie wielu specjalizacji medycznych w celu leczenia wszystkich przyczyn powstawania chorób przewlekłych i autoimmunologicznych, chorób przewodu pokarmowego oraz schorzeń z nimi związanymi

Wsparcie żywienia i dobrej jakości życia

  • kompleksowa opieka dietetyczna, psychologiczna i fizjoterapeutyczna, która ma wspierać prawidłowe odżywianie i pomoc w leczeniu chorób przewlekłych

Kluczem OMNI Clinic jest całościowe podejście skupiające się na leczeniu pacjenta, które wiąże jego przeszłość medyczną oraz środowiskową z obecnym stanem zdrowia.

Polecam
dr hab. n. med. Dorota Waśko ? Czopnik
Dyrektor ds. Medycznych w OMNI Clinic

dr hab. n. med. Dorota Waśko ? Czopnik jest specjalistą chorób wewnętrznych, gastrologiem i dyplomowanym konsultantem żywieniowym. Jest autorką ponad stu publikacji medycznych i książek z zakresu gastroenterologii, dietetyki żywienia, jest doradcą ds. żywienia i dietetyki w sporcie oraz konsultantem dietetycznym w Triathlon Club Wrocław.

Na co dzień pracuje jako adiunkt w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

W OMNI Clinic prowadzi diagnostykę w pracowni endoskopowej i pracowni motoryki układu pokarmowego i zaburzeń czynnościowych. Udziela również porad medycznych z zakresu gastroeneterologii, dietetyki i żywienia oraz nietolerancji pokarmowych.

GODZINY OTWARCIA

Centrum Medyczne OMNI Clinic
pon – pt: 7.00 – 20.00
sb: 8.00 – 14.00

 

 

Nasi partnerzy:

 

 

Centrum Medyczne OMNI Clinic

ul. Legnicka 56,Wrocław
Budynek LBH (obok Magnolii) Piętro 1

Rejestracja do specjalistów: 71 700 05 31
Pracownia endoskopii: 71 700 05 31
Pracownia motoryki przewodu pokarmowego: 71 700 05 31

rejestracja@omniclinic.pl

Centrum Medyczne OMNI Clinic

KRS:0000680893
NIP: 8982233588