Dr n. med. Dorota Pawełka

71 700 05 31

O lekarzu:

Doktor Dorota Pawełka to specjalista gastrolog (gastroenterolog) oraz specjalista chirurgii ogólnej.

Przez kilkanaście lat była asystentem w Klinice Chirurgii Ogólnej Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała specjalizację z chirurgii ogólnej oraz doktorat w dziedzinie chirurgii gastroenterologicznej.

Szkolenie specjalizacyjne z gastroenterologii odbyła w Miedziowym Centrum Zdrowia w Lubinie. Ukończyła studia podyplomowe „Żywienie w zdrowiu i chorobie” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przewodu pokarmowego, zaburzeniami odżywienia, przygotowaniem żywieniowym do zabiegów operacyjnych.

W ramach pracowni endoskopowej wykonuje gastroskopię, kolonoskopię i sigmoidoskopię. Główne zainteresowania zawodowe to endoskopia przewodu pokarmowego i leczenie żywieniowe dojelitowe i pozajelitowe.

Dodatkowe informacje o wizytach

Oceń

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: nie

Przyjmuje dzieci: nie

Dodatkowe informacje: wykonuje badania endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia)

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Kolonoskopia

Cena badania: 480

Gastroskopia

Cena badania: 300

Sprawdź innych specjalistów

pulmonolog, specjalista chorób płuc
Lek. Janusz Wójcicki

choroby wewnętrzne, radioterapia onkologiczna
Lek. Sylwia Wnuk

kardiolog dziecięcy
Lek. Ewa Lichtor-Sarzyńska

Neurolog
lek. Bogusława Hełminiak

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Monika P
Monika P
14/11/2022
Polecam Po drugiej wizycie u Pana dr Adamowicza jestem b. zadowolona .Prowadzi dokładny wywiad i poleca szeroki zakres badań laboratoryjnych, co ułatwia dobrą diagnozę i daje mi poczucie spokoju i bezpieczenstwa.
Monika Z
Monika Z
14/11/2022
Nigdy nie trafiliśmy na tak skupionego na pacjencie lekarza. Wysłuchał, próbował znaleźć przyczynę. Wszystko dokładnie wytłumaczył i służył pomocą. Polecamy
Beata Pielęgniarska
Beata Pielęgniarska
13/11/2022
Dr Gładysz miła, uprzejma ,rzeczowa,dokładnie tłumaczy cel i metody leczenia,zainteresowa poprawą samopoczucia pacjenta.
Malgorzata Klimas
Malgorzata Klimas
13/11/2022
Wizyta u Pani dr Siomkajło przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Konkretnie zostało mi wszystko wyjaśnione,że nie musiałam zadawać dodatkowych pytań. Jestem zadowolona z wizyty i naturalnie bardzo polecam Panią doktor.
Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
12/11/2022
Jestem zadowolona z wizyty u pana Dr Reszke .
Robert Tkacz
Robert Tkacz
12/11/2022
Pełen profesjonalizm

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.