Dr n. med. Dorota Pawełka

71 700 05 31

O lekarzu:

Doktor Dorota Pawełka to specjalista gastrolog (gastroenterolog) oraz specjalista chirurgii ogólnej.

Przez kilkanaście lat była asystentem w Klinice Chirurgii Ogólnej Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała specjalizację z chirurgii ogólnej oraz doktorat w dziedzinie chirurgii gastroenterologicznej.

Szkolenie specjalizacyjne z gastroenterologii odbyła w Miedziowym Centrum Zdrowia w Lubinie. Ukończyła studia podyplomowe “Żywienie w zdrowiu i chorobie” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przewodu pokarmowego, zaburzeniami odżywienia, przygotowaniem żywieniowym do zabiegów operacyjnych.

W ramach pracowni endoskopowej wykonuje gastroskopię, kolonoskopię i sigmoidoskopię. Główne zainteresowania zawodowe to endoskopia przewodu pokarmowego i leczenie żywieniowe dojelitowe i pozajelitowe.

Dodatkowe informacje o wizytach

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: nie

Przyjmuje dzieci: nie

Dodatkowe informacje: wykonuje badania endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia)

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Kolonoskopia

Cena badania: 450

Gastroskopia

Cena badania: 270

Sprawdź innych specjalistów

pulmonolog, specjalista chorób płuc
Lek. Janusz Wójcicki

Endokrynolog
lek. Andrzej Badura

Urolog
lek. Waldemar Bonczar

Ortopeda
Lek. Jacek Redko

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.