Dr n. med. Dorota Pawełka

71 700 05 31

O lekarzu:

Doktor Dorota Pawełka to specjalista gastrolog (gastroenterolog) oraz specjalista chirurgii ogólnej.

Przez kilkanaście lat była asystentem w Klinice Chirurgii Ogólnej Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała specjalizację z chirurgii ogólnej oraz doktorat w dziedzinie chirurgii gastroenterologicznej.

Szkolenie specjalizacyjne z gastroenterologii odbyła w Miedziowym Centrum Zdrowia w Lubinie. Ukończyła studia podyplomowe „Żywienie w zdrowiu i chorobie” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przewodu pokarmowego, zaburzeniami odżywienia, przygotowaniem żywieniowym do zabiegów operacyjnych.

W ramach pracowni endoskopowej wykonuje gastroskopię, kolonoskopię i sigmoidoskopię. Główne zainteresowania zawodowe to endoskopia przewodu pokarmowego i leczenie żywieniowe dojelitowe i pozajelitowe.

Dodatkowe informacje o wizytach

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: nie

Przyjmuje dzieci: nie

Dodatkowe informacje: wykonuje badania endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia)

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Kolonoskopia

Cena badania: 450

Gastroskopia

Cena badania: 270

Sprawdź innych specjalistów

Kardiolog
dr. n. med. Aneta Stachurska

Gastrolog (gastroenterolog)
lek. Paweł Rybka

Gastrolog, Gastroenetolog, Internista
lek. Łukasz Janczura

Endokrynolog
dr n. med. Agata Skalska

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Wojciech Grzybek
Wojciech Grzybek
26/01/2022
Bardzo potrzebna wizyta .Profesjonalna i solidna informacja. Jestem bardzo zadowolony i spokojniejszy o stan zdrowia..Dotyczy mojej wizyty u Pani doktor neurolog Helminiak.
Andrzej Uryga
Andrzej Uryga
26/01/2022
Pełen profesjonalizm. Przychodnia godna polecenia.
Olha Semenova
Olha Semenova
26/01/2022
Wielkie dzięki dla neurologa doktora Helminiaka postawił mnie na nogi, są jeszcze lekarze, którzy leczą ze zrozumieniem i pomocą👍

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.