Dr n. med. Marta Siomkajło

71 700 05 31

O lekarzu:

Dr n. med. Marta Siomkajło to specjalista endokrynolog oraz specjalista chorób wewnętrznych.

Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem przede wszystkim chorób: przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, a także nadciśnienia tętniczego wtórnego, orbitopatii tarczycowej oraz zaburzeń miesiączkowania.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w 2012 roku.

W 2016 r. uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych w dziecinie endokrynologii na podstawie rozprawy doktorskiej „Profil aminokwasowy surowicy jako marker zespołu metabolicznego”.

Od 2013 r. zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób endokrynologicznych. W latach 2013 r. – 2018 r. doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 we Wrocławiu (obecnie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu), a od 2019 do 2022 roku pracowała jako starszy asystent Oddziału Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

W latach 2015 – 2017 r. jako asystent Katedry i Kliniki Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu byłam zaangażowana dodatkowo w działalność dydaktyczną i prowadziłam zajęcia kliniczne oraz seminaria z zakresu endokrynologii dla polsko- i anglojęzycznych studentów wydziału lekarskiego.

W dziedzinie endokrynologii prowadzę również działalność naukową: w zakresie orbitopatii tarczycowej i zaburzeń metabolicznych. Jest autorką publikacji w polskich i zagranicznych recenzowanych czasopismach naukowych oraz współautorem rozdziału Orbitopatia tarczycowa w podręczniku dla studentów Endokrynologia w Praktyce Klinicznej.

Stale poszerzam i uaktualniam swoją wiedzę oraz kwalifikacje, aktywnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz kursach z zakresu endokrynologii, a także zjazdach Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Dodatkowe informacje o wizytach

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: konsultuje w j. polskim, j. angielskim

Dodatkowe informacje: wykonuje USG tarczycy w trakcie wizyty

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Konsultacja endokrynologiczna

Cena badania: 200

Konsultacja endokrynologiczna z USG tarczycy

Cena badania: 260

Sprawdź innych specjalistów

Lekarz medycyny sportowej
dr n. med. Agnieszka Fluder

Pulmonolog
lek. Elżbieta Bielecka

kardiologia
Lek. Katarzyna Kukla

Ortopeda
lek. Marian Dubniewicz

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.