Dr n. med. Marta Siomkajło

71 700 05 31

O lekarzu:

Dr n. med. Marta Siomkajło to specjalista endokrynolog oraz specjalista chorób wewnętrznych.

Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem przede wszystkim chorób: przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, a także nadciśnienia tętniczego wtórnego, orbitopatii tarczycowej oraz zaburzeń miesiączkowania.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w 2012 roku.

W 2016 r. uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych w dziecinie endokrynologii na podstawie rozprawy doktorskiej „Profil aminokwasowy surowicy jako marker zespołu metabolicznego”.

Od 2013 r. zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób endokrynologicznych. W latach 2013 r. – 2018 r. doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 we Wrocławiu (obecnie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu), a od 2019 do 2022 roku pracowała jako starszy asystent Oddziału Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

W latach 2015 – 2017 r. jako asystent Katedry i Kliniki Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu byłam zaangażowana dodatkowo w działalność dydaktyczną i prowadziłam zajęcia kliniczne oraz seminaria z zakresu endokrynologii dla polsko- i anglojęzycznych studentów wydziału lekarskiego.

W dziedzinie endokrynologii prowadzę również działalność naukową: w zakresie orbitopatii tarczycowej i zaburzeń metabolicznych. Jest autorką publikacji w polskich i zagranicznych recenzowanych czasopismach naukowych oraz współautorem rozdziału Orbitopatia tarczycowa w podręczniku dla studentów Endokrynologia w Praktyce Klinicznej.

Stale poszerzam i uaktualniam swoją wiedzę oraz kwalifikacje, aktywnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz kursach z zakresu endokrynologii, a także zjazdach Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Dodatkowe informacje o wizytach

4.6/5 - (121 votes)

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: konsultuje w j. polskim, j. angielskim

Dodatkowe informacje: wykonuje USG tarczycy w trakcie wizyty

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Lekarz przyjmuje w:

Cennik:

Konsultacja endokrynologiczna

Cena badania: 250

Konsultacja endokrynologiczna z USG tarczycy

Cena badania: 300

Sprawdź innych specjalistów

choroby wewnętrzne, radioterapia onkologiczna
Lek. Sylwia Wnuk

chirurg ogólny, proktolog
Dr n. med. Ryszard Kamiński

kardiolog w trakcie specjalizacji
lek. Kamila Bieniakońska

Gastrolog (gastroenterolog)
lek. Paweł Rybka

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.