Lek. Anna Wojtyłko

Anna Wojtyłko

71 700 05 31

O lekarzu:

Doktor Anna Wojtyłko to specjalista chirurgii dziecięcej.

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Dyplom i tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu otrzymała w 2010 roku.

Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyła między innymi w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej USK we Wrocławiu, w Chelsea and Westminster Hospital w Londynie oraz w Hospital Universitario La Paz w Madrycie .

W chwili obecnej pracuje na Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu, gdzie wykonuje zarówno zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia jak i onkologiczne. Jej pasją jest chirurgia onkologiczna oraz laseroterapia. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii, onkologii, laseroterapii. Bierze również aktywny udział w zjazdach i konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Dziecięcej oraz SIOP (International Society of Paediatric Oncology) których jest członkiem. Temat jej rozprawy doktorskiej ( w trakcie) dotyczy wczesnej kontroli tomograficznej pola operacyjnego jako próby obiektywizacji oceny doszczętności operacji GTR z powodu neuroblastoma. Jest nauczycielem akademickim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, autorem i współautorem licznych publikacji i doniesień z sympozjów.

Dodatkowe informacje o wizytach

5/5 - (1 vote)

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: nie

Przyjmuje dzieci: tak

Konsultacje w j. obcym: angielski, włoski

Dodatkowe informacje: Konsultuje tylko dzieci od 0 do 18 roku życia. Zabiegi wymienione w cenniku wykonywane są po wcześniejszej konsultacji kwalifikacyjnej.

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Konsultacja chirurga dziecięcego

Cena badania: 200

Podcięcie wędzidełka języka u dzieci

Cena badania: 200

Sprawdź innych specjalistów

Gastrolog (gastroenterolog)
dr n. med. Krystyna Mowszet

Neurolog
lek. Tamara Niedźwiecka

gastroenterolog, chirurg ogólny
Dr n. med. Dorota Pawełka

pulmonolog, specjalista chorób płuc
Lek. Janusz Wójcicki

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.