Lek. Janusz Wójcicki

71 700 05 31

O lekarzu:

Doktor Janusz Wójcicki to specjalista I i II stopnia z chorób płuc.


Jest absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz członek Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc oraz Europejskiego Towarzystwa Chorób Płuc.

Przebieg 38 letniej pracy zawodowej Doktora Wójcickiego związany jest z z chorobami układu oddechowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w ciągu 33-letniej pracy w Oddziale Pulmonologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Opolu oraz 5 letniej w Poradni Chorób Płuc, Poradni Alergologicznej i Poradni Odwykowej dla Palaczy Tytoniu.

Stale podnosi kwalifikacje zawodowe. Bierze udział w kongresach, sympozjach, konferencjach, posiedzeniach naukowych, webinariach. Systematycznie śledzi aktualne piśmiennictwo fachowe. Potwierdzeniem tego jest posiadanie licznych certyfikatów i dyplomów.

Obszary zainteresowań:

  • płucne powikłania COVID-19,
  • diagnostyka i leczenie astmy oskrzelowej wg najnowszych wytycznych GINA,
  • diagnostyka i leczenie przewlekłej obturacyjnej choroby płuc /POChP/ zgodnie z zaleceniami GOLD,
  • diagnostyka przewlekłego kaszlu,
  • terapia antynikotynowa,
  • spirometria i próba rozkurczowa,
  • ukierunkowanie postępowania w nowo wykrytych nieprawidłowościach w obrazie RTG klatki piersiowej i TK klatki piersiowej,
  • wstępna diagnostyka i monitorowanie wybranych schorzeń układu oddechowego /sarkoidoza, zmiany śródmiąższowe w płucach, zaburzenia oddychania podczas snu i inne/.

Dodatkowe informacje o wizytach

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: nie

Przyjmuje dzieci: nie

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Konsultacja pulmonologiczna

Cena badania: 180

Spirometria

Cena badania: 55

Sprawdź innych specjalistów

Pulmonolog
lek. Elżbieta Bielecka

Lekarz medycyny sportowej
dr n. med. Agnieszka Fluder

Diabetolog
lek. Dorota Adamczyk-Gajda

Gastrolog (gastroenterolog)
lek. Bogusław Paliszek-Saładyga

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.