Lek. Szymon Andrusiów

dr Szymon Andrusiów neurolog wrocław

71 700 05 31

O lekarzu:

Doktor Szymon Andrusiów do lekarz w trakcie specjalizacji z neurologii.

Doktor Andrusiów jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoją przygodę z neurologią rozpoczął od pierwszego roku studiów, aktywnie uczestnicząc w pracach studenckiego koła neurologicznego. Naukę na macierzystej uczelni kontynuuje jako doktorant w Szkole Doktorskiej realizując projekt naukowy obejmujący problematykę chorób obwodowego układu nerwowego w Samodzielnej Pracowni Neuroelektrofizjologii Klinicznej Kliniki Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Na co dzień realizuje projekty naukowe, jak również prowadzi ćwiczenia i seminaria ze studentami w języku polskim i angielskim. W 2021 r. rozpoczął specjalizację z neurologii w ww. jednostce gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem dorosłych pacjentów w ramach hospitalizacji planowych jak również ostrych stanów neurologicznych w SOR.

W kręgu jego szczególnych zainteresowań zawodowych leży problematyka zawrotów głowy, którą zgłębia uczestnicząc w certyfikowanych szkoleniach i warsztatach. Ponadto regularnie poszerza wiedzę biorąc udział w konferencjach naukowych jak również zjazdach Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, którego jest członkiem.

Dodatkowe informacje o wizytach

4.3/5 - (13 votes)

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: nie

Konsultacje w j. obcym: angielski

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Lekarz przyjmuje w:

Cennik:

Konsultacja neurologiczna

Cena badania: 250

Sprawdź innych specjalistów

neonatologia, pediatria, neurologia dziecięca
Dr n. med. Dorota Lisowska-Mikołajków

Gastrolog (gastroenterolog)
dr n. med. Jekaterina Kondratiewa-Michalska

w trakcie specjalizacji z kardiologii
lek. Roksana Ciepłucha

kardiologia
dr n. med. Wojciech Kucharski

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.