Lek. Patrycja Szymkowska

71 700 05 31

O lekarzu:

Lek. Patrycja Szymkowska to specjalista alergolog oraz specjalista chorób wewnętrznych.

Absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej, członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zdobywanym zarówno w szpitalu jak i w lecznictwie ambulatoryjnym.

W codziennej praktyce zajmuje się głównie diagnostyką i leczeniem pacjentów z alergią na alergeny wziewne, kontaktowe i pokarmowe, pacjentów z astmą, pokrzywką, alergicznym nieżytem nosa. Prowadzi immunoterapię swoistą metodą podskórną i podjęzykową.

Dodatkowe informacje o wizytach

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: tylko w języku polskim

Dodatkowe informacje: Konsultuje osoby dorosłe. W trakcie wizyty możliwość wykonania spirometrii, testów alergicznych, testów płatkowych oraz odczulania.

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Konsultacja alergologiczna

Cena badania: 180

Sprawdź innych specjalistów

Endokrynolog
lek. Witold Markiewicz

Kardiolog
dr n. med. Irena Owczarek

Neurolog
lek. Tamara Niedźwiecka

Lekarz medycyny sportowej
dr n. med. Agnieszka Fluder

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.