Lek. Anna Panejko

71 700 05 31

O lekarzu:

Lek. Anna Panejko to specjalista reumatolog.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie Reumatologii odbywała w Klinice Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz w Oddziale Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Reumatologii i Chorób Wewnętrznych DSS im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

Należy do Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego. Posiada Certyfikat Kapilaroskopii PTR. Ukończyła liczne kursy w zakresie ultrasonografii narządu ruchu (organizowane przez PTR, RSU oraz Fundację Medelight). Bierze udział w badaniach klinicznych oraz stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach krajowych oraz zagranicznych.

Dodatkowe informacje o wizytach

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: nie

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: angielski

Dodatkowe informacje: W trakcie wizyty można wykonać badanie USG stawów kolanowych, rąk i stóp oraz biopsję ślinianki wargowej

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Konsultacja reumatologiczna

Cena badania: 180

Konsultacja reumatologiczna z badaniem USG stawów

Cena badania: 250

Biopsja ślinianki wargowej (do ceny należy doliczyć koszt wycinka do badania hstopatologicznego)

Cena badania: 250

Badanie histopatologiczne

Cena badania: 80

Sprawdź innych specjalistów

kardiologia
Lek. Katarzyna Kukla

Angiolog, flebolog
dr n. med Justyna Drelichowska

Gastrolog (gastroenterolog)
dr n. med. Jarosława Semianów-Wejchert

Nefrolog
dr n. med. Małgorzata Zynek-Litwin

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.