Laserowe leczenie żylaków

Informacje o badaniu

Laserowe usuwanie żylaków to polecane rozwiązanie dla osób zmagających się z problemem żylaków. W OMNI Clinic we Wrocławiu wykonujemy ten zabieg skutecznie, a przy tym w pełni bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na konsultację już dziś!

Jak się przygotować do laserowego usuwania żylaków?

Laserowe leczenie żylaków w naszej klinice powinno być poprzedzone odpowiednimi badaniami. W pierwszej kolejności trzeba wykonać USG oraz skontrolować przepływy krwi w kończynie poddawanej zabiegowi. Niezbędne jest także przeprowadzenie podstawowych badań diagnostycznych. Aby zostać zakwalifikowanym do laserowania usuwania żylaków, należy przedstawić wyniki morfologii, grupy krwi, wskaźników krzepnięcia, poziomu glukozy, kreatyniny oraz elektrolitów.

Chirurg naczyniowy przeprowadzający zabieg może ponadto zlecić wykonie dodatkowych badań, a także odstawienie niektórych leków przyjmowanych przez pacjenta. Z tego powodu najlepiej na trzy tygodnie przed planowanym zabiegiem udać się na konsultacje do specjalisty – udzieli wszystkich niezbędnych wskazówek.

Laserowe usuwanie żylaków – przebieg zabiegu

Laserowe usuwanie żylaków trwa około 45-60 minut – w zależności od wielkości obszaru występowania żylaków. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest praktycznie bezbolesny dla pacjenta. Laserowe usuwanie żylaków polega na umieszczeniu światłowodu w żyle poddawanej leczeniu. Wiązka lasera generuje energię cieplną i dochodzi do zjawiska ablacji, czyli zamknięcia niewydolnej żyły. Zabieg jest mało inwazyjny, dlatego pacjent już po kilku dniach może wrócić do normalnego funkcjonowania. Podczas jednej sesji istnieje możliwość usunięcia zmian żylakowych z dwóch nóg. Laserowe leczenie żylaków przebiega szybko i bezboleśnie – przekonaj się o tym sam!

Efekty laserowego usuwania żylaków

Laserowe leczenie żylaków wiąże się z krótkim okresem rekonwalescencji, trwającym zazwyczaj kilka dni. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii efekty są widoczne niemal od razu. Na nogę poddaną zabiegowi zakłada się pończochę uciskową, aby jeszcze bardziej usprawnić proces gojenia. Powrót do wykonywania codziennych czynności następuje znacznie szybciej niż w przypadku inwazyjnych metod, ponieważ zabieg wiąże się z niskim ryzykiem wystąpienia powikłań. Laserowe usuwanie żylaków w połączeniu ze zmianą trybu życia pacjenta może oznaczać trwałą poprawę!

W Centrum Medycznym OMNI Clinic we Wrocławiu przeprowadzamy kwalifikacje do zabiegu laserowe leczenie żylaków na najwyższym poziomie. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wieloletniemu doświadczeniu chirurga naczyniowego dr n. med. Krzysztofa Korty gwarantujemy doskonałe rezultaty zabiegów. Jeśli na twoich nogach pojawiły się żylaki, skontaktuj się z nami – zapewnimy Ci profesjonalną pomoc!

Personel wykonujący badania

dr n. med. Krzysztof Korta

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: angielski

Dodatkowe informacje: wykonuje USG doppler żył i tętnic, kwalifikuje do zabiegów operacyjnych żylaków, minifleboktomii i skleroterapii

Cennik

Konsultacja chirurga naczyniowego

Cena badania: 200

Konsultacja chirurga naczyniowego z badaniem USG Doppler

Cena badania: 220

USG Doppler

Cena badania: 200

Kwalifikacja do zabiegu usuwania żylaków (z badaniem USG Doppler)

Cena badania: 220

71 700 05 31

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Ewa Gawałkiewicz
Ewa Gawałkiewicz
27/09/2022
Bardzo pozytywne wrażenie z pobytu w Centrum Medycznym . Przede wszystkim nie ma tłoku jeśli chodzi o pacjentów . Mam odnośnik do legnickiej przychodni . Ale to kwestia podejścia do umówionych godzin przez pacjentów .
Jolanta Skowrońska
Jolanta Skowrońska
27/09/2022
Jestem bardzo zadowolona z wizyty
Beata Duk
Beata Duk
27/09/2022
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wysłuchana, rzeczowo Pani doktor wytłumaczyła co i jak.
Renata Górecka
Renata Górecka
27/09/2022
Mila obsługa a przedewszystkim bardzo miła Pani doktor polecam
gelliadas gelliadass
gelliadas gelliadass
27/09/2022
Dziękuję bardzo. Świetny lekarz. Wykonuje swoją pracę bardzo dobrze. Serdecznie polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.