Laserowe leczenie żylaków

Informacje o badaniu

Laserowe usuwanie żylaków to polecane rozwiązanie dla osób zmagających się z problemem żylaków. W OMNI Clinic we Wrocławiu wykonujemy ten zabieg skutecznie, a przy tym w pełni bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na konsultację już dziś!

Jak się przygotować do laserowego usuwania żylaków?

Laserowe leczenie żylaków w naszej klinice powinno być poprzedzone odpowiednimi badaniami. W pierwszej kolejności trzeba wykonać USG oraz skontrolować przepływy krwi w kończynie poddawanej zabiegowi. Niezbędne jest także przeprowadzenie podstawowych badań diagnostycznych. Aby zostać zakwalifikowanym do laserowania usuwania żylaków, należy przedstawić wyniki morfologii, grupy krwi, wskaźników krzepnięcia, poziomu glukozy, kreatyniny oraz elektrolitów.

Chirurg naczyniowy przeprowadzający zabieg może ponadto zlecić wykonie dodatkowych badań, a także odstawienie niektórych leków przyjmowanych przez pacjenta. Z tego powodu najlepiej na trzy tygodnie przed planowanym zabiegiem udać się na konsultacje do specjalisty – udzieli wszystkich niezbędnych wskazówek.

Laserowe usuwanie żylaków – przebieg zabiegu

Laserowe usuwanie żylaków trwa około 45-60 minut – w zależności od wielkości obszaru występowania żylaków. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest praktycznie bezbolesny dla pacjenta. Laserowe usuwanie żylaków polega na umieszczeniu światłowodu w żyle poddawanej leczeniu. Wiązka lasera generuje energię cieplną i dochodzi do zjawiska ablacji, czyli zamknięcia niewydolnej żyły. Zabieg jest mało inwazyjny, dlatego pacjent już po kilku dniach może wrócić do normalnego funkcjonowania. Podczas jednej sesji istnieje możliwość usunięcia zmian żylakowych z dwóch nóg. Laserowe leczenie żylaków przebiega szybko i bezboleśnie – przekonaj się o tym sam!

Efekty laserowego usuwania żylaków

Laserowe leczenie żylaków wiąże się z krótkim okresem rekonwalescencji, trwającym zazwyczaj kilka dni. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii efekty są widoczne niemal od razu. Na nogę poddaną zabiegowi zakłada się pończochę uciskową, aby jeszcze bardziej usprawnić proces gojenia. Powrót do wykonywania codziennych czynności następuje znacznie szybciej niż w przypadku inwazyjnych metod, ponieważ zabieg wiąże się z niskim ryzykiem wystąpienia powikłań. Laserowe usuwanie żylaków w połączeniu ze zmianą trybu życia pacjenta może oznaczać trwałą poprawę!

W Centrum Medycznym OMNI Clinic we Wrocławiu przeprowadzamy kwalifikacje do zabiegu laserowe leczenie żylaków na najwyższym poziomie. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wieloletniemu doświadczeniu chirurga naczyniowego dr n. med. Krzysztofa Korty gwarantujemy doskonałe rezultaty zabiegów. Jeśli na twoich nogach pojawiły się żylaki, skontaktuj się z nami – zapewnimy Ci profesjonalną pomoc!

Personel wykonujący badania

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: angielski

Dodatkowe informacje: wykonuje USG doppler żył i tętnic, kwalifikuje do zabiegów operacyjnych żylaków, minifleboktomii i skleroterapii

Cennik

Konsultacja chirurga naczyniowego

Cena badania: 200

Konsultacja chirurga naczyniowego z badaniem USG Doppler

Cena badania: 220

USG Doppler

Cena badania: 200

Kwalifikacja do zabiegu usuwania żylaków (z badaniem USG Doppler)

Cena badania: 220

71 700 05 31

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.