71 700 05 31

Strona główna » Pozostałe usługi » Punkt pobrań dla laboratorium Wrocław – diagnostyka, wymazy i badania laboratoryjne krwi, moczu i kału

Punkt pobrań dla laboratorium Wrocław – diagnostyka, wymazy i badania laboratoryjne krwi, moczu i kału

Oceń
Informacje o badaniu

Punkt pobrań dla laboratorium ALAB oraz Wielkoszyński w OMNI Clinc w mieście Wrocław to kompleksowy punkt pobrań wykonujący badanie krwi i badania moczu, czy też kału. Jako renomowana i ciesząca się dobrą opinią placówka, realizujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych przeprowadzanych na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostycznym naszych partnerów medycznych w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Zespół naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów dysponuje dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem z zakresu diagnostyki oraz analityki laboratoryjnej.

Kompleksowe badania krwi i moczu i punkt pobrań – OMNI Clinic we Wrocławiu

Tworząc ofertę ukierunkowaną na to, by OMNI Clinic było miejscem przede wszystkim dla pacjentów – zadbaliśmy o wygodę korzystania z usług, które świadczy laboratorium medyczne. Dlatego właśnie kompleksowe badania laboratoryjne wykonać można w naszym punkcie pobrań, którego godziny są dostosowane do potrzeb pacjentów. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu, obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Dlaczego jeszcze warto wybrać się na badania moczu, krwi i kału do OMNI Clinic?

  • uprzejmy i fachowy personel,
  • sprawnie realizowana diagnostyka laboratoryjna,
  • indywidualne podejście do pacjentów.

Nasi Pacjenci mają możliwość w pełni zadbać o swoje zdrowie, wykonując badania laboratoryjne we Wrocławiu pozwalające na diagnostykę wielu chorób. Na zlecenie Pacjentów nasze laboratorium przeprowadza zarówno badanie krwi, moczu, kału, jak i wymazy.

Rutynowe badania laboratoryjne Wrocław – nie zaniedbuj ich!

Nasz punkt pobrań w mieście Wrocław to miejsce kompleksowej diagnostyki. Nie warto zwlekać, aż pojawi się konkretna dolegliwość lub diametralnie pogorszy się samopoczucie – zapominając, że odpowiednio wcześnie wykonana diagnostyka laboratoryjna mogłaby pomóc temu zapobiec.
Wykonując pełną morfologię z rozmazem, OB (Odczyn Biernackiego), CRP, Glukozę, Lipogram, sód i potas w surowicy, można wykluczyć poważne schorzenia cywilizacyjne oraz choroby nowotworowe. Prawidłowo przeprowadzone badania laboratoryjne krwi, czy badania moczu pozwolą na diagnostykę aktualne istniejących schorzeń oraz ich stopień zaawansowania. Umożliwia to wdrożenie odpowiedniego leczenia oraz skuteczniejszego zapobiegania dalszemu rozwojowi obecnych już dolegliwości.

Dlaczego regularne wykonanie badania moczu ma sens?

Badanie moczu jest najczęstszą metodą przesiewową i wykrywa wiele sygnałów, wskazując, że w organizmie może dziać się coś oddalonego od normy. To właściwie nic innego, jak również prosty rodzaj diagnostyki medycznej, która może dostarczyć wielu przydatnych informacji o różnych chorobach i stanach zapalnych. Jest to wręcz fascynujące, jak wiele danych można uzyskać na temat zdrowia nerek lub innych chorób wewnętrznych. Wystarczy proste badanie, które razem z badaniem krwi i kału wykonujemy w laboratorium.

Punkt pobrań Wrocław – krok w stronę zdrowia

Nasz punkt pobrań to miejsce, gdzie można wykonać badania laboratoryjne wykluczające m.in.: boreliozę, alergie, nietolerancje pokarmowe, schorzenia genetyczne, infekcje pasożytnicze, zakażenia bakteryjne, grzybicze oraz wirusowe, a także wiele innych dolegliwości.W naszym punkcie pobrań wykonasz badania z oferty laboratorium ALAB oraz laboratorium Centrum Medycznego Wielkoszyński.
W naszym punkcie pobrań Pacjenci zrobią wszystkie potrzebne badania, między innymi badanie krwi, bez skierowań, zapisów oraz czekania w długich kolejkach. Dzięki sprawnemu systemowi obsługi każdy z Pacjentów zostanie obsłużony szybko i sprawnie, staramy się również, aby czas oczekiwania na wyniki badań, był możliwie jak najkrótszy. Wszystkie badania laboratoryjne krwi, kału i moczu wykonywane są w warunkach zapewniających maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Jeśli więc stoisz właśnie przed wyborem, gdzie na terenie Wrocławia wykonać szybko, bezpiecznie i profesjonalnie potrzebne badania – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Personel wykonujący badania
Sorry, No posts.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.