Poradnia neurologiczna dla dzieci

4.8/5 - (197 votes)

Neurologia dziecięca to dziedzina medyczna, która zajmuje się rozpoznawaniem, zapobieganiem oraz leczeniem choroby układu nerwowego (zarówno ośrodkowego, jak i obwodowego) u dzieci i młodzieży. W poradni neurologicznej dla dzieci, w której przyjmuje lekarz neurolog dziecięcy, diagnozujemy i leczymy małych pacjentów m.in. w zakresie takich dolegliwości jak padaczka, migrena, stwardnienie rozsiane, zaburzenia ruchowe, choroba otępienna. guz mózgu, udar mózgu, dyskopatia neuropatie i wiele innych.

Neurolog dziecięcy Wrocław

Diagnostyka chorób układu nerwowego oparta jest na wywiadach i bardzo szczegółowym badaniu podmiotowym, oględziny budowy ciała, badanie głowy, kończyn, tułowia, badanie czucia, chodu, mowy itp., które jest podstawą diagnozy i prowadzenia dalszych badań. W dalszej kolejności specjalista neurolog kieruje na badania diagnostyczne, począwszy od RTG, USG po tomograf komputerowy czy rezonans magnetyczny.

Choroby neurologiczne zazwyczaj mają dramatyczny przebieg, zwłaszcza jeśli dotykają ośrodków kontrolujących podstawowe funkcje życiowe organizmu (krążenie, oddech). Mogą się rozwijać jako schorzenia pierwotne lub być powikłaniem innej choroby np. miażdżycę lub cukrzycę, które mogą się odbić na prawidłowym funkcjonowaniu mózgu.

W naszej poradni neurologicznej dla dzieci OMNI Clinic Wrocław specjaliści dobierają rodzaj leczenia odpowiednio do rodzaju oraz stopnia zaawansowania dolegliwości związanych z  układem nerwowym.

Specjalistyczna poradnia neurologiczna dla dzieci w OMNI Clinic to przyjazne miejsce, gdzie możesz umówić się na wizytę u doświadczonego specjalisty w dogodnym dla Ciebie terminie: sprawnie i bez kolejek!

Poradnia neurologiczna dla dzieci – Cennik

KONSULTACJA NEUROLOGA DZIECIĘCEGO 250 zł
Leczone schorzenia
 • bóle głowy
 • padaczka
 • bóle kręgosłupa
 • zawroty głowy
 • choroby neurologiczne
 • migrena
 • omdlenia
 • stwardnienie rozsiane
 • neuropatia obwodowa
 • szum w uszach
 • ból karku

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 
Personel poradni

lek. Anna Dobrzycka-Ambrożewicz

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: tak

Cennik

Konsultacja neurologa dziecięcego

Cena badania: 250

71 700 05 31

Dr n. med. Dorota Lisowska-Mikołajków

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: nie

Przyjmuje dzieci: tak

Dodatkowe informacje: konsultacje dzieci do 3 roku życia, możliwość wykonania USG przezciemiączkowego w trakcie wizyty

Cennik

Konsultacja neurologa dziecięcego

Cena badania: 250

Konsultacja neonatologiczna

Cena badania: 250

Konsultacja z USG przezciemiączkowym

Cena badania: 350

71 700 05 31

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.