Skleroterapia

Informacje o badaniu

Skleroterapia to zabieg z dziedziny chirurgii naczyniowej, który polega na podaniu niewielką igłą bezpośrednio do światła naczynia preparatu w postaci płynu lub piany, którego zadaniem jest uszkodzenie śródbłonka i doprowadzenia do stanu zapalnego, a następnie do zwłóknienia naczynia.

Problem tzw. pajączków na nogach stanowi dość przykry problem kosmetyczny, zwłaszcza dla pań. Pajączki  to rozszerzenia drobnych, powierzchownych naczyń krwionośnych, które świadczą o utrudnionym odpływie krwi z układu żylnego. Z pomocą skleroterapii chirurg naczyniowy w trakice zabiegu zamykaa drobne naczynka na kończynach dolnych.

Zabieg stosuje się osobno nawet do zamykania niewielkich pajączków, albo łączy się z innymi metodami do zamykania dużych naczyń żylnych większymi stężeniami.

 

Personel wykonujący badania
dr n. med. Krzysztof Korta

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: angielski

Dodatkowe informacje: wykonuje USG doppler żył i tętnic, kwalifikuje do zabiegów operacyjnych żylaków, minifleboktomii i skleroterapii

Cennik
Konsultacja chirurga naczyniowego

Cena badania: 180

Konsultacja chirurga naczyniowego z badaniem USG Doppler

Cena badania: 220

USG Doppler

Cena badania: 180

Kwalifikacja do zabiegu usuwania żylaków (z badaniem USG Doppler)

Cena badania: 220

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.