Poradnie specjalistyczne

Poradnie specjalistyczne w OMNI Clinic Wrocław

Szukają Państwo specjalistycznej placówki, zapewniającej kompleksową opiekę medyczną dla osób w każdym wieku? Zapraszamy do OMNI Clinic (Wrocław, ul. Legnicka 56)! Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz wizyty bez kolejek. Centrum Medyczne OMNI Clinic to ponad 70 specjalistów przyjmujących w poradniach specjalistycznych pacjentów dorosłych oraz dla dzieci. Bogaty zakres usług to znaczne ułatwienie dla osób, które muszą być pod opieką kilku lekarzy z różnych specjalizacji, jak i idealne rozwiązanie dla rodzin – wszyscy domownicy mogą się leczyć lub wykonywać badania kontrolne w jednym miejscu. Nasze poradnie specjalistyczne zapewniają opiekę lekarską pacjentom z chorobami przewlekłymi, jak i tym, którzy potrzebują pilnej pomocy medycznej w wyniku urazów czy wypadków. Do Państwa dyspozycji są lekarze z praktycznie każdej dziedziny medycyny. Warto podkreślić, że wielu z nich oferuje konsultacje lekarskie także w języku obcym.

OMNI Clinic to poradnie specjalistyczne dla dorosłych takie jak m.in. poradnia reumatologiczna, kardiologiczna, onkologiczna, nefrologiczna czy internistyczna. Gabinety specjalistyczne dla dzieci zapewniają opiekę m.in. ortopedy, pediatry, fizjoterapeuty czy pulmonologa dziecięcego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasze centrum medyczne jest miejscem, w którym dbamy nie tylko diagnostykę i leczenie urazów i schorzeń ciała, ale i oferujemy opiekę specjalistów z dziedziny psychologii. Poradnia specjalistyczna zapewnia konsultacje psychologiczne dla dzieci w miłej, spokojnej atmosferze. Każda poradnia specjalistyczna w OMNI Clinic Wrocław wyposażona jest w wysokiej klasy, nowoczesną aparaturę medyczną. Posiadamy aparat EKG, spirometr, aparaty USG, holter ciśnieniowy czy wieżę endoskopową. Dzięki temu nasi pacjenci mogą większość zleconych przez naszych specjalistów badań wykonać w naszej placówce, zwykle w trakcie wizyty. Wpływa to znacząco na szybkość diagnostyki i możliwość wdrożenia leczenia, jak i pozwala zaoszczędzić czas pacjentów. Warto dodać, że niektóre usługi, które oferuje nasza poradnia specjalistyczna gastroenterologiczna dla dorosłych (tj. kolonoskopia oraz gastroskopia) mogą być wykonywane bezpłatnie, w ramach umowy z NFZ – w takim przypadku pacjent powinien mieć skierowanie na badanie od lekarza rodzinnego. OMNI Clinic Wrocław to poradnie specjalistyczne, w których wizyta może przebiegać w sposób tradycyjny – stacjonarnie – lub w ramach konsultacji telefonicznej. Zachęcamy do umawiania się na wizyty telefonicznie lub online, poprzez formularz na naszej stronie. Mogą Państwo zarezerwować wizytę także na miejscu, w naszej placówce. W przypadku pytań lub problemów z umówieniem wizyty online zapraszamy do kontaktu. Nasz personel zadba o to, aby wizyta odbyła się w dogodnym dla Państwa terminie.

OMNI Clinic to poradnie specjalistyczne dla dorosłych i dzieci

W OMNI Clinic funkcjonuje dodatkowo punkt pobrań badań laboratoryjnych laboratorium ALAB oraz Centrum Medycznego Wielkoszyński. Wykonają u nas Państwo badania zarówno zlecone przez naszych specjalistów, jak i wykonywane we własnym zakresie – bez skierowania od lekarza. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisem usług, które oferuje każda poradnia specjalistyczna i wykazem lekarzy, którzy w nich przyjmują. Listę poradni działających w naszym centrum, znajdą Państwo poniżej.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Ewa Gawałkiewicz
Ewa Gawałkiewicz
27/09/2022
Bardzo pozytywne wrażenie z pobytu w Centrum Medycznym . Przede wszystkim nie ma tłoku jeśli chodzi o pacjentów . Mam odnośnik do legnickiej przychodni . Ale to kwestia podejścia do umówionych godzin przez pacjentów .
Jolanta Skowrońska
Jolanta Skowrońska
27/09/2022
Jestem bardzo zadowolona z wizyty
Beata Duk
Beata Duk
27/09/2022
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wysłuchana, rzeczowo Pani doktor wytłumaczyła co i jak.
Renata Górecka
Renata Górecka
27/09/2022
Mila obsługa a przedewszystkim bardzo miła Pani doktor polecam
gelliadas gelliadass
gelliadas gelliadass
27/09/2022
Dziękuję bardzo. Świetny lekarz. Wykonuje swoją pracę bardzo dobrze. Serdecznie polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.