Poradnie specjalistyczne

Poradnie specjalistyczne w OMNI Clinic Wrocław

Szukają Państwo specjalistycznej placówki, zapewniającej kompleksową opiekę medyczną dla osób w każdym wieku? Zapraszamy do OMNI Clinic (Wrocław, ul. Legnicka 56)! Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz wizyty bez kolejek. Centrum Medyczne OMNI Clinic to ponad 70 specjalistów przyjmujących w poradniach specjalistycznych pacjentów dorosłych oraz dla dzieci. Bogaty zakres usług to znaczne ułatwienie dla osób, które muszą być pod opieką kilku lekarzy z różnych specjalizacji, jak i idealne rozwiązanie dla rodzin – wszyscy domownicy mogą się leczyć lub wykonywać badania kontrolne w jednym miejscu. Nasze poradnie specjalistyczne zapewniają opiekę lekarską pacjentom z chorobami przewlekłymi, jak i tym, którzy potrzebują pilnej pomocy medycznej w wyniku urazów czy wypadków. Do Państwa dyspozycji są lekarze z praktycznie każdej dziedziny medycyny. Warto podkreślić, że wielu z nich oferuje konsultacje lekarskie także w języku obcym.

OMNI Clinic to poradnie specjalistyczne dla dorosłych takie jak m.in. poradnia reumatologiczna, kardiologiczna, onkologiczna, nefrologiczna czy internistyczna. Gabinety specjalistyczne dla dzieci zapewniają opiekę m.in. ortopedy, pediatry, fizjoterapeuty czy pulmonologa dziecięcego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Nasze centrum medyczne jest miejscem, w którym dbamy nie tylko diagnostykę i leczenie urazów i schorzeń ciała, ale i oferujemy opiekę specjalistów z dziedziny psychologii. Poradnia specjalistyczna zapewnia konsultacje psychologiczne dla dzieci w miłej, spokojnej atmosferze. Każda poradnia specjalistyczna w OMNI Clinic Wrocław wyposażona jest w wysokiej klasy, nowoczesną aparaturę medyczną. Posiadamy aparat EKG, spirometr, aparaty USG, holter ciśnieniowy czy wieżę endoskopową. Dzięki temu nasi pacjenci mogą większość zleconych przez naszych specjalistów badań wykonać w naszej placówce, zwykle w trakcie wizyty. Wpływa to znacząco na szybkość diagnostyki i możliwość wdrożenia leczenia, jak i pozwala zaoszczędzić czas pacjentów. Warto dodać, że niektóre usługi, które oferuje nasza poradnia specjalistyczna gastroenterologiczna dla dorosłych (tj. kolonoskopia oraz gastroskopia) mogą być wykonywane bezpłatnie, w ramach umowy z NFZ – w takim przypadku pacjent powinien mieć skierowanie na badanie od lekarza rodzinnego. OMNI Clinic Wrocław to poradnie specjalistyczne, w których wizyta może przebiegać w sposób tradycyjny – stacjonarnie – lub w ramach konsultacji telefonicznej. Zachęcamy do umawiania się na wizyty telefonicznie lub online, poprzez formularz na naszej stronie. Mogą Państwo zarezerwować wizytę także na miejscu, w naszej placówce. W przypadku pytań lub problemów z umówieniem wizyty online zapraszamy do kontaktu. Nasz personel zadba o to, aby wizyta odbyła się w dogodnym dla Państwa terminie.

OMNI Clinic to poradnie specjalistyczne dla dorosłych i dzieci

W OMNI Clinic funkcjonuje dodatkowo punkt pobrań badań laboratoryjnych laboratorium ALAB oraz Centrum Medycznego Wielkoszyński. Wykonają u nas Państwo badania zarówno zlecone przez naszych specjalistów, jak i wykonywane we własnym zakresie – bez skierowania od lekarza. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisem usług, które oferuje każda poradnia specjalistyczna i wykazem lekarzy, którzy w nich przyjmują. Listę poradni działających w naszym centrum, znajdą Państwo poniżej.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.