Lek. Katarzyna Kukla

71 700 05 31

O lekarzu:

Doktor Katarzyna Kukla to specjalista kardiolog. W latach 2014-2015 odbywała staż podyplomowy, a od 2015 do 2021 odbywała szkolenie specjalizacyjne z kardiologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu oraz w poradniach ambulatoryjnych. Regularnie uczestniczy także w krajowych konferencjach naukowych poszerzając swoją wiedzę w zakresie chorób serca.

Obecnie bazą szpitalną doktor Kukli jest Klinika Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej.

W ramach wizyty wykonuje badanie USG serca, Holter EKG oraz ciśnieniowy.

Dodatkowe informacje o wizytach

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: nie

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: angielski

Dodatkowe informacje: Wykonuje USG serca, holter ciśnieniowy, holter ekg, wydaje zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zabiegów operacyjnych

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Konsultacja kardiologiczna z badaniem EKG

Cena badania: 200

Konsultacja kardiologiczna z badaniem EKG i USG serca

Cena badania: 300

Holter ciśnieniowy

Cena badania: 150

Holter EKG

Cena badania: 180

Sprawdź innych specjalistów

Lekarz medycyny sportowej
dr n. med. Agnieszka Fluder

choroby wewnętrzne, gastroenterologia (w trakcie specjalizacji)
Lek. Dominik Rączka

Neurolog
lek. Bogusława Hełminiak

Endokrynolog
dr n. med. Agata Skalska

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.