Poradnia endokrynologiczna dla dzieci

4.7/5 - (220 votes)

Endokrynologia dziecięca – informacje

Nieprawidłowa gospodarka hormonalna organizmu może być przyczyną wielu chorób, jak i spadku samopoczucia pacjenta. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów mogących wskazywać na problemy z zaburzeniem wydzielania hormonów u dzieci należy udać się do placówki, w której działa poradnia endokrynologiczna dla dzieci.

Poradnia endokrynologiczna dla dzieci w Centrum Medycznym OMNI Clinic Wrocław zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem dzieci w każdym wieku. Na miejscu czeka na Państwa endokrynolog dziecięcy, mający duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami. Nasza poradnia endokrynologiczna dziecięca jest wyposażona w niezbędny sprzęt do badań, dzięki czemu pacjenci mogą wykonać na miejscu wszystkie zlecone badania obrazowe czy laboratoryjne.

Z usług poradni endokrynologicznej dla dzieci mogą skorzystać dzieci i młodzież, które są przed, w trakcie lub po odbytym leczeniu, związanym m.in. z zaburzeniami wzrostu i rozwoju fizjologicznego, zaburzeniami dojrzewania płciowego, a także chorobami tarczycy czy zaburzeniami odżywiania.

O wizycie u specjalisty endokrynologa powinniśmy pomyśleć w każdym przypadku stwierdzenia przez lekarza rodzinnego nieprawidłowości w rozwoju psychomotorycznym dziecka, szczególnie w przypadkach, gdy spadkowi tempa wzrastania jednocześnie towarzyszy wzrost masy ciała dziecka. Endokrynolog dziecięcy to specjalista, do którego warto się wybrać, jeśli u dziecka występuje także m.in. nadmierne owłosienie, łysienie, wahania nastrojów, ogólne zmęczenie czy osłabienie. Poniżej prezentujemy dokładną listę schorzeń, których diagnostyką i leczeniem zajmuje się nasza poradnia endokrynologiczna dla dzieci. W OMNI Clinic Wrocław zapewniamy kompleksową opiekę, szybką diagnozę i dogodne terminy wizyt. Poradnia endokrynologiczna dla dzieci umożliwia także umówienie się na teleporadę. W razie potrzeby endokrynolog dziecięcy skieruje Państwa na badania lub zaprosi na wizytę stacjonarną.

Poradnia endokrynologiczna dla dzieci – Cennik

KONSULTACJA ENDOKRYNOLOGA – KONTYNUACJA LECZENIA 250 zł
KONSULTACJA ENDOKRYNOLOGA WRAZ Z BADANIEM USG – PIERWSZA WIZYTA 300 zł
Leczone schorzenia
  • niedoczynność tarczycy
  • nadczynność tarczycy
  • otyłość
  • zaburzenia rozwoju płciowego
  • przedwczesne owłosienie
  • zaburzenie gospodarki wapniowo-fosforanowej
  • powiększenie tarczycy (wole)
  • zespołów Turnera, Prader – Willi

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 
Personel poradni

lek. Tatiana Gładysz

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: tak

Dodatkowe informacje: przyjmuje tylko dzieci

Cennik

Konsultacja endokrynologa dziecięcego

Cena badania: 250

Konsultacja endokrynologa dziecięcego z USG tarczycy

Cena badania: 300

71 700 05 31

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.