Dietetyk - Poradnia dietetyczna Wrocław

4.4/5 - (45 votes)

Dobry dietetyk z Wrocławia

Szybkie tempo życia, obowiązki zawodowe i rodzinne – w obecnych czasach wiele osób nie ma czasu na to, aby odpowiednio zadbać o swoją dietę i zdrowe odżywianie. Efekty tych zaniedbań pojawiają się dość szybko. Chodzi nie tylko o zmianę wagi, ale i niedobory witamin oraz minerałów, które bezpośrednio przekładają się na samopoczucie i zdrowie każdego z nas. Jak zadbać o swój jadłospis? Z pomocą przychodzi dobry specjalista dietetyk i sprawdzona poradnia dietetyczna.

Jeśli potrzebny jest Państwu dobry dietetyk z miasta Wrocław, z pewnością poradnia dietetyczna OMNI Clinic okaże się odpowiednim miejscem na to, aby wprowadzić do swojego życia nowe nawyki żywieniowe pod okiem specjalisty. Dobry dietetyk zadba o to, aby jadłospis był nie tylko zdrowy, ale i smaczny. Nasza poradnia dietetyczna to miejsce, w którym szeroka oferta usług oraz doświadczona kadra dietetyków pozwala na dobór odpowiedniej i zbilansowanej diety do pacjenta. Specjalizujemy się w układaniu indywidualnych jadłospisów odchudzających, na przytycie, pod określone jednostki chorobowe czy też dla sportowców.

Dobrze ułożona dieta to podstawa zdrowia

Dobry dietetyk dba o wszystkie elementy jadłospisu, biorąc pod uwagę nie tylko potrzeby pacjenta i zalecenia lekarzy, ale i przede wszystkim gusta smakowe pacjenta oraz jego możliwości finansowe w zakupie produktów żywieniowych. Połączenie tych wszystkich elementów znacząco wpływa na nastawienie pacjenta do diety oraz realizacje planu, który układa dietetyk. Takie kompleksowe podejście oferuje również nasza wyspecjalizowana poradnia dietetyczna we Wrocławiu.

Warto pamiętać, że dobry dietetyk to osoba, która analizuje nie tylko styl życia, ale i ogólny stan zdrowia pacjenta, dlatego też w układaniu planu żywienia niezbędne może okazać się wykonanie określonych badań. Poradnia dietetyczna OMNI Clinic we Wrocławiu posiada w ofercie kompleksowe badania diagnostyczne, w tym testy oddechowe (testy wodorowe oraz wodorowo-metanowe) oraz panel specjalistycznych badań laboratoryjnych. Dietetycy z OMNI Clinic ściśle współpracują z personelem poradni specjalistycznych, m.in. z gastroenterologami, kardiologami czy specjalistą leczenia nadciśnienia, aby założone cele dietetyczne zrealizować szybko i bezpiecznie dla pacjentów. W końcu optymalna dieta jest nieodłącznym elementem leczenia m.in. chorób tarczycy, cukrzycy czy w przypadku uczulenia na konkretne produkty. Dietetyk pomoże także Państwu w ułożeniu menu, które samo w sobie nie jest elementem leczenia chorób, a ma na celu zwiększyć Państwa energię na co dzień i polepszyć samopoczucie. Nie bez powodów mówi się, że jesteśmy tym, co jemy.

Zmagasz się z nadwagą? Ociężale się czujesz i nie dajesz rady zmieścić się w ulubione ubrania? Jest na to sposób! Zapraszamy do OMNI Clinic Wrocław! Zapewniamy, że nasz zespół dietetyków dobierze odpowiedni plan żywieniowy, aby pomóc Ci zgubić zbędne kilogramy. Odchudzanie, pod nadzorem dietetyka jest bezpieczne, więc nie należy się obawiać o zdrowie.

Dzięki odpowiednio ułożonej diecie można skutecznie budować masę mięśniową i jednocześnie redukować tkankę tłuszczową.

Poradnia dietetyczna Wrocław – Zapraszamy na wizytę u dietetyka

Nasi doświadczeni dietetycy wiedzą, że właściwe odżywianie ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku sportów wytrzymałościowych, siłowych oraz aerobowych. W naszej poradni posiadamy specjalistyczny analizator składu ciała (TANITA), przy pomocy którego możemy kontrolować efekty treningów oraz wdrożonej diety.

Poradnia dietetyczna OMNI Clinic specjalizuje się w dopasowaniu diety do różnych potrzeb pacjentów, w tym wspomnianego leczenia schorzeń i chorób. Dietetyk na bieżąco sprawdza stan zdrowia pacjenta i w razie potrzeby modyfikuje jadłospis. Jedynie ścisła współpraca na linii pacjent-dietetyk pozwala uzyskać zamierzone efekty, przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie pacjenta.

Poradnia dietetyczna – Cennik

Konsultacja dietetyczna i ogólne zalecenia od 190 zł
Konsultacja dietetyczna z zaleceniami żywieniowymi i jadłospisem od 250 zł
Program żywieniowy od 200 zł
Kontrola wyników i zalecenia od 150 zł
Wodorowy test oddechowy 180 zł
Wodorowo-metanowy test oddechowy 350 zł
Leczone schorzenia
 • choroba Hashimoto
 • choroby autoimmunologiczne
 • celiakia
 • refluks żołądkowo-przełykowy
 • choroba wrzodowa
 • zaburzenia lipidowe
 • cukrzyca
 • miażdżyca
 • nadciśnienie
 • otyłość
 • trądzik
 • alergia
 • łuszczyca
 • atopowe zapalenie skóry
 • osteoporoza
 • reumatoidalne zapalenie stawów
 • zespół jelita drażliwego
 • wrzodziejące zapalenie jelita grubego
 • anemia

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 
Personel poradni

Mgr Iwona Gryszkin

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: tak

Cennik

Konsultacja dietetyczna (pierwszorazowa)

Cena badania: 250

Konsultacja dietetyczna (kontrola)

Cena badania: 150

71 700 05 31

Mgr Małgorzata Herman

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: tak

Cennik

Konsultacja dietetyczna

Cena badania: 190

Konsultacja dietetyczna - kontrola

Cena badania: 150

Jadłospis 7-dniowy

Cena badania: 170

71 700 05 31

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.