Profilaktyka będzie zawsze tańsza niż leczenie

Nasi lekarze zawsze powtarzają, że badania profilaktyczne to najlepszy i najtańszy sposób na profilaktykę wielu chorób. Tak naprawdę to coś więcej – one mogą uratować życie.

Czy warto badać się profilaktycznie?

Profilaktyka chorób jest bardzo istotną kwestią. Niestety, nadal wielu pacjentów bagatelizuje sprawy zdrowotne, podchodząc z dużym dystansem do konieczności regularnego wykonywania badań. Nie zawsze wynika to z niechęci, lecz czasem jest skutkiem braku odpowiedniej wiedzy.

Badania profilaktyczne są niezbędne, jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i sprawnością.

Dlaczego?

Dzięki nim możesz zawczasu wykryć wiele groźnych chorób – zwłaszcza nowotworowych czy chorób układu krążenia. Pamiętaj, że większość z nich wykryta we wczesnym stadium jest całkowicie uleczalna. Badanie profilaktyczne są całkowicie bezpieczne.

Jak zacząć życie z OMNIprofilaktyką?

Badania profilaktyczne połączone z utrzymywaniem odpowiedniej diety oraz aktywnością fizyczną zwiększają szanse na uniknięcie lub szybkie wyleczenie wielu powszechnie występujących chorób. Kalendarz wizyt na badaniach profilaktycznych w dużej mierze uzależniony jest od wieku oraz obecnego stanu zdrowia.

Pierwszy krok należy do Ciebie

Skontaktuj się z nami. Uzyskasz informacje o zakresie badań i konsultacji dostępnych w ramach OMNIprofilaktyki. W myśl zasady, profilaktyka zawsze będzie tańsza niż leczenie, usługi wchodzące w skład wybranego pakietu będą uwzględniały specjalny rabat profilaktyczny.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Rafal Vogt
Rafal Vogt
07/04/2021
Polecam. Spoko personel i wszystko profesjonalnie 🙂
kasia pek
kasia pek
07/04/2021
Bardzo profesjonalnie.
Marcin Nowakowski
Marcin Nowakowski
07/04/2021
Świetny lekarz, bardzo profesjonalna porada, jestem bardzo zadowolony, bardzo miła atmosfera i trafne spostrzerzenia
Sławek Turowski
Sławek Turowski
06/04/2021
Kolejna udana wizyta. Obsługa fachowa i punktualna. Polecam.
Renata Karolewska
Renata Karolewska
02/04/2021
Miła obsługa i pełen profesjonalizm.
Roman Dorozhynskyi
Roman Dorozhynskyi
02/04/2021
Korzystałem nie jednorazowo i zawsze dobra obsługa jak po stronie recepcji tak i po stronie specjalistów. Dobra i spokojna atmosfera.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.