Profilaktyka będzie zawsze tańsza niż leczenie

Nasi lekarze zawsze powtarzają, że badania profilaktyczne to najlepszy i najtańszy sposób na profilaktykę wielu chorób. Tak naprawdę to coś więcej – one mogą uratować życie.

Czy warto badać się profilaktycznie?

Profilaktyka chorób jest bardzo istotną kwestią. Niestety, nadal wielu pacjentów bagatelizuje sprawy zdrowotne, podchodząc z dużym dystansem do konieczności regularnego wykonywania badań. Nie zawsze wynika to z niechęci, lecz czasem jest skutkiem braku odpowiedniej wiedzy.

Badania profilaktyczne są niezbędne, jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i sprawnością.

Dlaczego?

Dzięki nim możesz zawczasu wykryć wiele groźnych chorób – zwłaszcza nowotworowych czy chorób układu krążenia. Pamiętaj, że większość z nich wykryta we wczesnym stadium jest całkowicie uleczalna. Badanie profilaktyczne są całkowicie bezpieczne.

Jak zacząć życie z OMNIprofilaktyką?

Badania profilaktyczne połączone z utrzymywaniem odpowiedniej diety oraz aktywnością fizyczną zwiększają szanse na uniknięcie lub szybkie wyleczenie wielu powszechnie występujących chorób. Kalendarz wizyt na badaniach profilaktycznych w dużej mierze uzależniony jest od wieku oraz obecnego stanu zdrowia.

Pierwszy krok należy do Ciebie

Skontaktuj się z nami. Uzyskasz informacje o zakresie badań i konsultacji dostępnych w ramach OMNIprofilaktyki. W myśl zasady, profilaktyka zawsze będzie tańsza niż leczenie, usługi wchodzące w skład wybranego pakietu będą uwzględniały specjalny rabat profilaktyczny.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.