Profilaktyka będzie zawsze tańsza niż leczenie

Nasi lekarze zawsze powtarzają, że badania profilaktyczne to najlepszy i najtańszy sposób na profilaktykę wielu chorób. Tak naprawdę to coś więcej – one mogą uratować życie.

Czy warto badać się profilaktycznie?

Profilaktyka chorób jest bardzo istotną kwestią. Niestety, nadal wielu pacjentów bagatelizuje sprawy zdrowotne, podchodząc z dużym dystansem do konieczności regularnego wykonywania badań. Nie zawsze wynika to z niechęci, lecz czasem jest skutkiem braku odpowiedniej wiedzy.

Badania profilaktyczne są niezbędne, jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i sprawnością.

Dlaczego?

Dzięki nim możesz zawczasu wykryć wiele groźnych chorób – zwłaszcza nowotworowych czy chorób układu krążenia. Pamiętaj, że większość z nich wykryta we wczesnym stadium jest całkowicie uleczalna. Badanie profilaktyczne są całkowicie bezpieczne.

Jak zacząć życie z OMNIprofilaktyką?

Badania profilaktyczne połączone z utrzymywaniem odpowiedniej diety oraz aktywnością fizyczną zwiększają szanse na uniknięcie lub szybkie wyleczenie wielu powszechnie występujących chorób. Kalendarz wizyt na badaniach profilaktycznych w dużej mierze uzależniony jest od wieku oraz obecnego stanu zdrowia.

Pierwszy krok należy do Ciebie

Skontaktuj się z nami. Uzyskasz informacje o zakresie badań i konsultacji dostępnych w ramach OMNIprofilaktyki. W myśl zasady, profilaktyka zawsze będzie tańsza niż leczenie, usługi wchodzące w skład wybranego pakietu będą uwzględniały specjalny rabat profilaktyczny.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Ewa Gawałkiewicz
Ewa Gawałkiewicz
27/09/2022
Bardzo pozytywne wrażenie z pobytu w Centrum Medycznym . Przede wszystkim nie ma tłoku jeśli chodzi o pacjentów . Mam odnośnik do legnickiej przychodni . Ale to kwestia podejścia do umówionych godzin przez pacjentów .
Jolanta Skowrońska
Jolanta Skowrońska
27/09/2022
Jestem bardzo zadowolona z wizyty
Beata Duk
Beata Duk
27/09/2022
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wysłuchana, rzeczowo Pani doktor wytłumaczyła co i jak.
Renata Górecka
Renata Górecka
27/09/2022
Mila obsługa a przedewszystkim bardzo miła Pani doktor polecam
gelliadas gelliadass
gelliadas gelliadass
27/09/2022
Dziękuję bardzo. Świetny lekarz. Wykonuje swoją pracę bardzo dobrze. Serdecznie polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.