Profilaktyka będzie zawsze tańsza niż leczenie

Nasi lekarze zawsze powtarzają, że badania profilaktyczne to najlepszy i najtańszy sposób na profilaktykę wielu chorób. Tak naprawdę to coś więcej – one mogą uratować życie.

Czy warto badać się profilaktycznie?

Profilaktyka chorób jest bardzo istotną kwestią. Niestety, nadal wielu pacjentów bagatelizuje sprawy zdrowotne, podchodząc z dużym dystansem do konieczności regularnego wykonywania badań. Nie zawsze wynika to z niechęci, lecz czasem jest skutkiem braku odpowiedniej wiedzy.

Badania profilaktyczne są niezbędne, jeśli chcesz jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i sprawnością.

Dlaczego?

Dzięki nim możesz zawczasu wykryć wiele groźnych chorób – zwłaszcza nowotworowych czy chorób układu krążenia. Pamiętaj, że większość z nich wykryta we wczesnym stadium jest całkowicie uleczalna. Badanie profilaktyczne są całkowicie bezpieczne.

Jak zacząć życie z OMNIprofilaktyką?

Badania profilaktyczne połączone z utrzymywaniem odpowiedniej diety oraz aktywnością fizyczną zwiększają szanse na uniknięcie lub szybkie wyleczenie wielu powszechnie występujących chorób. Kalendarz wizyt na badaniach profilaktycznych w dużej mierze uzależniony jest od wieku oraz obecnego stanu zdrowia.

Pierwszy krok należy do Ciebie

Skontaktuj się z nami. Uzyskasz informacje o zakresie badań i konsultacji dostępnych w ramach OMNIprofilaktyki. W myśl zasady, profilaktyka zawsze będzie tańsza niż leczenie, usługi wchodzące w skład wybranego pakietu będą uwzględniały specjalny rabat profilaktyczny.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Maria Kozicka
Maria Kozicka
30/04/2021
Lekarz ortopeda Wpjciech Sznajder bardzo profesjnalnie zajął się moimi problemami z kolanami zalecił kuracje po zrobieniu USg. Godny polecenia. W dalszym ciagu będę korzystać z Jego konsultacji.
Ewa Dorosz
Ewa Dorosz
30/04/2021
Wczoraj byłam z Partnerem w Omni Clinic u Pani dr Drelichowskiej.Wizyta była bardzo miła,konkretna i fachowa.Polecam poradnię za wysoką jakość i kompetencje.Bardzo dziękuję za miłą atmosferę i obsługę.
Andrzej Rzońca
Andrzej Rzońca
30/04/2021
Bardzo przyjemna atmosfera. Lekarz wykonujący badanie oraz jego asystentka życzliwi i uprzejmi. Widoczny profesjonalizm i rzetelność . Dzięki ich wyrozumiałości i otwarciu na uwagi pacjenta niezbyt przyjemny zabieg przebiegł w łagodny sposób. Z chęcią polecę OMNI Clinic swoim znajomym
Artur Suppan
Artur Suppan
29/04/2021
Super atmosfera. Pani Wiciak-Świetny lekarz pulmonolog. Bardzo miła i fachowa opieka nad pacjentem. Pani pielegniarka,wykonująca spirometrie-swietne podejście do pacjenta. Polecam.
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak
28/04/2021
Super podejście do pacjenta i zaangażowanie ze strony dr. Korty. Bardzo polecam.
ewa s.
ewa s.
28/04/2021
Bardzo intuicyjna rejestracja online. Panie w rejestracji na miejscu uprzejme i empatyczne. Wizyta o czasie, bez zbędnego czekania. Wizyta lekarska na najwyższym poziomie. Pan dr uprzejmy, cierpliwy merytoryczny, dokładny, a przy tym osoba o bardzo dużej empatii.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.