Poradnie specjalistyczne

Neonatolog to lekarz w OMNI Clinic Wrocław specjalizujący się w opiece nad noworodkami, w tym wcześniakami, czyli dziećmi urodzonymi przedwcześnie, oraz chorymi noworodkami.

Neonatolodzy zajmują się diagnostyką, leczeniem i opieką nad niemowlętami od momentu urodzenia do momentu wypisu ze szpitala lub kliniki. W ich zakresie obowiązków może się znajdować m.in. monitorowanie funkcji życiowych noworodka, diagnostyka chorób i wad wrodzonych, leczenie chorób i skomplikowanych stanów zdrowotnych, przeprowadzanie zabiegów diagnostycznych i terapeutycznych oraz udzielanie wsparcia i porad rodzicom w zakresie opieki nad niemowlęciem.

Poradnia neonatologiczna w OMNI Clinic Wrocław to miejsce, które zajmuje się opieką medyczną nad niemowlętami, w tym wcześniakami i chorymi noworodkami.

Poradnie neonatologiczne oferują diagnostykę, leczenie i opiekę nad niemowlętami od momentu urodzenia do momentu wypisu ze szpitala lub kliniki. W ramach poradni neonatologicznej lekarze specjalizujący się w neonatologii mogą przeprowadzać badania, diagnozować choroby, wykonywać zabiegi diagnostyczne i terapeutyczne oraz udzielać porad i wsparcia rodzicom w zakresie opieki nad niemowlęciem. W poradni neonatologicznej rodzice mogą także uzyskać poradę w zakresie karmienia i pielęgnacji niemowląt oraz w sprawach związanych z rozwojem dziecka.

Poradnie neonatologiczne są często powiązane z oddziałami neonatologicznymi, gdzie hospitalizowane są noworodki wymagające intensywnej opieki medycznej.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.