Skuteczne leczenie otyłości

3.7/5 - (40 votes)
Informacje o badaniu

Szukasz sposobu na skuteczne i trwałe leczenie otyłości bez efektu jo-jo? Masz za sobą wiele prób redukcji masy ciała, które nie przyniosły trwałych rezultatów? W OMNI Clinic wiemy, że odchudzanie to niełatwe przedsięwzięcie. Wymaga indywidualnego, holistycznego podejścia do pacjenta. W naszym centrum leczenia otyłości we Wrocławiu uwzględniamy wszystkie aspekty niezbędne do tego, by umożliwić Ci nie tylko zredukowanie masy ciała, ale i stworzenie zdrowej relacji z jedzeniem oraz powrót do naturalnej równowagi metabolizmu.

Daj sobie szansę na zdrowsze życie i smukłą sylwetkę. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i już dziś umów się na wizytę w naszej klinice leczenia otyłości. Z nami na pewno Ci się uda!

Odchudzanie z OMNI Clinic – leczymy przyczyny, nie tylko skutki.

Leczenie otyłości to coś więcej niż odchudzanie. To proces mający na celu dopasowanie sposobu odżywiania do indywidualnej przemiany materii, czego skutkiem jest redukcja masy ciała. Oprócz nauki zasad zdrowego odżywiania nasza poradnia leczenia otyłości zapewnia poznanie przyczyn, które sprawiły, że naturalne mechanizmy regulujące ilość i rodzaj spożywanych pokarmów nie funkcjonują prawidłowo.

Poradnia leczenia otyłości w centrum medycznym OMNI Clinic Wrocław to miejsce, w którym do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Wybór metody terapii poprzedza kompleksowa diagnostyka, która ma na celu zbadanie i ocenę parametrów masy ciała, a także ogólnego stanu zdrowia i nawyków żywieniowych. Dzięki temu korzystając z usług naszego centrum leczenia otyłości, otrzymujesz plan redukcji niechcianych kilogramów, dopasowany do swoich potrzeb oraz stylu życia. Oprócz tego zapewniamy możliwość wdrożenia odpowiedniego leczenia w przypadku wykrycia takich schorzeń jak cukrzyca, insulinooporność, PCOS, choroby sercowo-naczyniowe oraz inne, które mogą być przyczyną lub skutkiem otyłości. W klinice leczenia otyłości w centrum OMNI Clinic Wrocław bierzemy pod uwagę także czynniki psychologiczne, środowiskowe oraz społeczne, które mają wpływ na kształtowanie nieprawidłowych nawyków w dziedzinie odżywiania.

Klinika leczenia otyłości w OMNI Clinic – Twój partner w drodze do zdrowia

Leczenie otyłości tylko z pozoru jest prostym zadaniem. Jednak w praktyce okazuje się, że tylko nieliczne osoby odchudzające się samodzielnie osiągają i – co najważniejsze – utrzymują prawidłową masę ciała. W dodatku często zdarza się, że przypłacają to różnymi problemami zdrowotnymi. Cena źle zbilansowanej diety lub nieodpowiedniej aktywności fizycznej może być bardzo wysoka.

Współpraca ze znajdującą się we Wrocławiu poradnią leczenia otyłości OMNI Clinic pozwala uniknąć tych problemów i zyskać nie tylko piękną figurę, ale przede wszystkim doskonałe samopoczucie. Naszych pacjentów otaczamy kompleksową opieką, która obejmuje między innymi dietoterapię, wsparcie psychologiczne, regularne kontrole lekarskie, a w razie potrzeby także farmakoterapię. Dzięki temu wyćwiczysz zdrowe nawyki i utrzymasz osiągnięty efekt na lata.

Poradnia leczenia otyłości. Skontaktuj się z nami – możesz już teraz poprawić jakość swojego życia!

Personel wykonujący badania

lek. Barbara Lemańska

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: nie

Dodatkowe informacje: wykonuje USG w trakcie wizyty

Cennik

Konsultacja endokrynologiczna

Cena badania: 250

Konsultacja endokrynologiczna z badaniem USG tarczycy

Cena badania: 300

71 700 05 31

Mgr Małgorzata Herman

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: tak

Cennik

Konsultacja dietetyczna

Cena badania: 190

Konsultacja dietetyczna - kontrola

Cena badania: 150

Jadłospis 7-dniowy

Cena badania: 170

71 700 05 31

Lek. Joanna Tomeczko

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: nie

Przyjmuje dzieci: nie

Cennik

Konsultacja diabetologiczna

Cena badania: 250

71 700 05 31

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.