lek. Wojciech Sznajder

71 700 05 31

O lekarzu:

Lek. Wojciech Sznajder to specjalista ortopeda

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Na co dzień pełni funkcję Ordynatora Oddziału Traumatologii Narządu Ruchu 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Doktor Sznajder posiada ogromne doświadczenie i materiał kliniczny po leczeniu osoczem bogatopłytkowym PRP u szerokiej rzeszy pacjentów uprawiających zawodowo różne dyscypliny sportu. Swoją pracę ze Sportowcami rozpoczął w Przychodni Śląska Wrocław w 1997 roku, a od 2000 roku jest lekarzem sekcji piłki nożnej WKS Śląsk Wrocław. Zdobył z Zespołem Śląska Mistrzostwo Polski, Wicemistrzostwo oraz brązowy medal. Współpracował przez kilka lat z reprezentacją olimpijską Zapaśników w stylu klasycznym.

Jest lekarzem Licencjonowanym Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN). Bierze czynny udział w zjazdach o tematyce Medycyny Sportowej .

W ramach poradni ortopedycznej w OMNI Clinic we Wrocławiu przyjmuje pacjentów powyżej 16 r.ż., wykonuje badania USG oraz zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP.

Dodatkowe informacje o wizytach

4.8/5 - (37 votes)

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: angielski

Dodatkowe informacje: wykonuje USG ortopedyczne w trakcie wizyty

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Konsultacja ortopedyczna

Cena badania: 180

Konsultacja ortopedyczna z badaniem USG

Cena badania: 230

Sprawdź innych specjalistów

fizjoterapeuta dziecięcy
Mgr Karolina Kłos

chirurg ogólny, proktolog
Dr n. med. Ryszard Kamiński

gastroenterologia
Dr n. med. Andrzej Jeznach

Lekarz chorób zakaźnych
lek. Ewelina Tuchendler

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Monika P
Monika P
14/11/2022
Polecam Po drugiej wizycie u Pana dr Adamowicza jestem b. zadowolona .Prowadzi dokładny wywiad i poleca szeroki zakres badań laboratoryjnych, co ułatwia dobrą diagnozę i daje mi poczucie spokoju i bezpieczenstwa.
Monika Z
Monika Z
14/11/2022
Nigdy nie trafiliśmy na tak skupionego na pacjencie lekarza. Wysłuchał, próbował znaleźć przyczynę. Wszystko dokładnie wytłumaczył i służył pomocą. Polecamy
Beata Pielęgniarska
Beata Pielęgniarska
13/11/2022
Dr Gładysz miła, uprzejma ,rzeczowa,dokładnie tłumaczy cel i metody leczenia,zainteresowa poprawą samopoczucia pacjenta.
Malgorzata Klimas
Malgorzata Klimas
13/11/2022
Wizyta u Pani dr Siomkajło przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Konkretnie zostało mi wszystko wyjaśnione,że nie musiałam zadawać dodatkowych pytań. Jestem zadowolona z wizyty i naturalnie bardzo polecam Panią doktor.
Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
12/11/2022
Jestem zadowolona z wizyty u pana Dr Reszke .
Robert Tkacz
Robert Tkacz
12/11/2022
Pełen profesjonalizm

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.