lek. Wojciech Sznajder

71 700 05 31

O lekarzu:

Lek. Wojciech Sznajder to specjalista ortopeda

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Na co dzień pełni funkcję Ordynatora Oddziału Traumatologii Narządu Ruchu 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Doktor Sznajder posiada ogromne doświadczenie i materiał kliniczny po leczeniu osoczem bogatopłytkowym PRP u szerokiej rzeszy pacjentów uprawiających zawodowo różne dyscypliny sportu. Swoją pracę ze Sportowcami rozpoczął w Przychodni Śląska Wrocław w 1997 roku, a od 2000 roku jest lekarzem sekcji piłki nożnej WKS Śląsk Wrocław. Zdobył z Zespołem Śląska Mistrzostwo Polski, Wicemistrzostwo oraz brązowy medal. Współpracował przez kilka lat z reprezentacją olimpijską Zapaśników w stylu klasycznym.

Jest lekarzem Licencjonowanym Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN). Bierze czynny udział w zjazdach o tematyce Medycyny Sportowej .

W ramach poradni ortopedycznej w OMNI Clinic we Wrocławiu przyjmuje pacjentów powyżej 16 r.ż., wykonuje badania USG oraz zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP.

Dodatkowe informacje o wizytach

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: angielski

Dodatkowe informacje: wykonuje USG ortopedyczne w trakcie wizyty

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Konsultacja ortopedyczna

Cena badania: 180

Konsultacja ortopedyczna z badaniem USG

Cena badania: 230

Sprawdź innych specjalistów

Kardiolog
dr. n. med. Aneta Stachurska

Gastrolog (gastroenterolog)
lek. Grażyna Markiewicz-Pikul

Chirurg ogólny, Onkolog
dr n. med. Mariusz Krawczyk

Angiolog, flebolog
dr n. med Justyna Drelichowska

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.