Jak umówić wizytę lub badanie w OMNI Clinic?

Rejestracja internetowa

Rejestracja internetowa pozwala na rejestrację na konsultacje i badania dostępne w naszej placówce medycznej. Nie wszystkie terminy wizyt i konsultacji są dostępne w rejestracji internetowej, jeśli nie znajdziesz usługi lub specjalisty, którego szukasz, skorzystaj z rejetracji telefonicznej lub wypełnienia formularza kontaktowego.

Rejestracja internetowa dostępna jest całodobowo pod adresem https://rejestracja.omniclinic.pl/start.html. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie dostępnych terminów wg poradni/badań oraz wg poszczególnych specjalistów. W celu umówienia wizyty wymagane jest podanie imienia, nazwiska, adresu urodzenia, adresu e-mail oraz numeru telefonu, na który przychodzi sms kod, który służy do potwierdzenia wizyty. Aby skorzystać z aplikacji rejestracji internetowej nie jest wymagane założenie konta.

Rejestracja telefoniczna

Rejestracja telefoniczna dostępna jest od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 20.00. Personel rejestracji odbiera połączenia zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Formularz kontaktowy

Jeśli z jakiś powodów nie możesz skorzystać z rejestracji internetowej lub telefonicznej, możesz wysłać do nas wiadomość poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w stopce podstrony Kontakt – OMNI Clinic | Zaufaj Specjalistom Pracownicy rejestracji odpowiadają zwykle następnego dnia roboczego.

Wizyta osobista w godzinach pracy rejestracji

Jeśli pomimo dostępnych pozostałych form kontaktu z nami, wolisz przyjechać osobiście, to zapraszamy od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 20.00. 

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

 

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.