71 700 05 31

Google Maps

Strona główna » Jak umówić wizytę w OMNI Clinic

Jak umówić wizytę lub badanie w OMNI Clinic?

Rejestracja internetowa

Rejestracja internetowa pozwala na rejestrację na konsultacje i badania dostępne w naszej placówce medycznej. Nie wszystkie terminy wizyt i konsultacji są dostępne w rejestracji internetowej, jeśli nie znajdziesz usługi lub specjalisty, którego szukasz, skorzystaj z rejetracji telefonicznej lub wypełnienia formularza kontaktowego.

Rejestracja internetowa dostępna jest całodobowo pod adresem https://rejestracja.omniclinic.pl/start.html. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie dostępnych terminów wg poradni/badań oraz wg poszczególnych specjalistów. W celu umówienia wizyty wymagane jest podanie imienia, nazwiska, adresu urodzenia, adresu e-mail oraz numeru telefonu, na który przychodzi sms kod, który służy do potwierdzenia wizyty. Aby skorzystać z aplikacji rejestracji internetowej nie jest wymagane założenie konta.

Rejestracja telefoniczna

Rejestracja telefoniczna dostępna jest od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 20.00. Personel rejestracji odbiera połączenia zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Formularz kontaktowy

Jeśli z jakiś powodów nie możesz skorzystać z rejestracji internetowej lub telefonicznej, możesz wysłać do nas wiadomość poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w stopce podstrony Kontakt – OMNI Clinic | Zaufaj Specjalistom Pracownicy rejestracji odpowiadają zwykle następnego dnia roboczego.

Wizyta osobista w godzinach pracy rejestracji

Jeśli pomimo dostępnych pozostałych form kontaktu z nami, wolisz przyjechać osobiście, to zapraszamy od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 20.00. 

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.