Jak umówić wizytę lub badanie w OMNI Clinic?

Rejestracja internetowa

Rejestracja internetowa pozwala na rejestrację na konsultacje i badania dostępne w naszej placówce medycznej. Nie wszystkie terminy wizyt i konsultacji są dostępne w rejestracji internetowej, jeśli nie znajdziesz usługi lub specjalisty, którego szukasz, skorzystaj z rejetracji telefonicznej lub wypełnienia formularza kontaktowego.

Rejestracja internetowa dostępna jest całodobowo pod adresem https://rejestracja.omniclinic.pl/start.html. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie dostępnych terminów wg poradni/badań oraz wg poszczególnych specjalistów. W celu umówienia wizyty wymagane jest podanie imienia, nazwiska, adresu urodzenia, adresu e-mail oraz numeru telefonu, na który przychodzi sms kod, który służy do potwierdzenia wizyty. Aby skorzystać z aplikacji rejestracji internetowej nie jest wymagane założenie konta.

Rejestracja telefoniczna

Rejestracja telefoniczna dostępna jest od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 20.00. Personel rejestracji odbiera połączenia zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Formularz kontaktowy

Jeśli z jakiś powodów nie możesz skorzystać z rejestracji internetowej lub telefonicznej, możesz wysłać do nas wiadomość poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w stopce podstrony Kontakt – OMNI Clinic | Zaufaj Specjalistom Pracownicy rejestracji odpowiadają zwykle następnego dnia roboczego.

Wizyta osobista w godzinach pracy rejestracji

Jeśli pomimo dostępnych pozostałych form kontaktu z nami, wolisz przyjechać osobiście, to zapraszamy od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 20.00. 

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Monika P
Monika P
14/11/2022
Polecam Po drugiej wizycie u Pana dr Adamowicza jestem b. zadowolona .Prowadzi dokładny wywiad i poleca szeroki zakres badań laboratoryjnych, co ułatwia dobrą diagnozę i daje mi poczucie spokoju i bezpieczenstwa.
Monika Z
Monika Z
14/11/2022
Nigdy nie trafiliśmy na tak skupionego na pacjencie lekarza. Wysłuchał, próbował znaleźć przyczynę. Wszystko dokładnie wytłumaczył i służył pomocą. Polecamy
Beata Pielęgniarska
Beata Pielęgniarska
13/11/2022
Dr Gładysz miła, uprzejma ,rzeczowa,dokładnie tłumaczy cel i metody leczenia,zainteresowa poprawą samopoczucia pacjenta.
Malgorzata Klimas
Malgorzata Klimas
13/11/2022
Wizyta u Pani dr Siomkajło przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Konkretnie zostało mi wszystko wyjaśnione,że nie musiałam zadawać dodatkowych pytań. Jestem zadowolona z wizyty i naturalnie bardzo polecam Panią doktor.
Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
12/11/2022
Jestem zadowolona z wizyty u pana Dr Reszke .
Robert Tkacz
Robert Tkacz
12/11/2022
Pełen profesjonalizm

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.