71 700 05 31

Google Maps

Strona główna » Jakie usługi dostępne są w ramach NFZ

Jakie usługi dostępne są w ramach NFZ?

Usługi w ramach NFZ

Centrum Medyczne OMNI Clinic posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) tylko i wyłącznie na badania w pracowni endoskopii, tj. gastroskopię i kolonoskopię. 

Badania gastroskopii i kolonoskopii realizowane są zgodnie z kolejnością zgłoszeń pacjentów przy uwzględnieniu miesięcznego limitu ustalonego przez Narodowy Fundusz Zdrowia na realizację poszczególnych badań. W związku z tym, czas oczekiwania na wykonanie badania w ramach NFZ jest zazwyczaj dłuższy niż w przypadku badania realizowanego odpłatnie. Aby możliwe było wykonanie badania w ramach NFZ, pacjent musi w dniu rejestracji na badanie posiadać skierowanie wystawione przez lekarza rodzinnego POZ.

Pozostałe usługi medyczne realizowane w naszej placówce są niedostępne w ramach kontraktu z NFZ.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Wojciech Grzybek
Wojciech Grzybek
26/01/2022
Bardzo potrzebna wizyta .Profesjonalna i solidna informacja. Jestem bardzo zadowolony i spokojniejszy o stan zdrowia..Dotyczy mojej wizyty u Pani doktor neurolog Helminiak.
Andrzej Uryga
Andrzej Uryga
26/01/2022
Pełen profesjonalizm. Przychodnia godna polecenia.
Olha Semenova
Olha Semenova
26/01/2022
Wielkie dzięki dla neurologa doktora Helminiaka postawił mnie na nogi, są jeszcze lekarze, którzy leczą ze zrozumieniem i pomocą👍

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.