71 700 05 31

Google Maps

Strona główna » Jakie usługi dostępne są w ramach NFZ

Jakie usługi dostępne są w ramach NFZ?

Usługi w ramach NFZ

Centrum Medyczne OMNI Clinic posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) tylko i wyłącznie na badania w pracowni endoskopii, tj. gastroskopię i kolonoskopię. 

Badania gastroskopii i kolonoskopii realizowane są zgodnie z kolejnością zgłoszeń pacjentów przy uwzględnieniu miesięcznego limitu ustalonego przez Narodowy Fundusz Zdrowia na realizację poszczególnych badań. W związku z tym, czas oczekiwania na wykonanie badania w ramach NFZ jest zazwyczaj dłuższy niż w przypadku badania realizowanego odpłatnie. Aby możliwe było wykonanie badania w ramach NFZ, pacjent musi w dniu rejestracji na badanie posiadać skierowanie wystawione przez lekarza rodzinnego POZ.

Pozostałe usługi medyczne realizowane w naszej placówce są niedostępne w ramach kontraktu z NFZ.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.