Jakie usługi dostępne są w ramach NFZ?

Usługi w ramach NFZ

Centrum Medyczne OMNI Clinic posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) tylko i wyłącznie na badania w pracowni endoskopii, tj. gastroskopię i kolonoskopię. 

Badania gastroskopii i kolonoskopii realizowane są zgodnie z kolejnością zgłoszeń pacjentów przy uwzględnieniu miesięcznego limitu ustalonego przez Narodowy Fundusz Zdrowia na realizację poszczególnych badań. W związku z tym, czas oczekiwania na wykonanie badania w ramach NFZ jest zazwyczaj dłuższy niż w przypadku badania realizowanego odpłatnie. Aby możliwe było wykonanie badania w ramach NFZ, pacjent musi w dniu rejestracji na badanie posiadać skierowanie wystawione przez lekarza rodzinnego POZ.

Pozostałe usługi medyczne realizowane w naszej placówce są niedostępne w ramach kontraktu z NFZ.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Monika P
Monika P
14/11/2022
Polecam Po drugiej wizycie u Pana dr Adamowicza jestem b. zadowolona .Prowadzi dokładny wywiad i poleca szeroki zakres badań laboratoryjnych, co ułatwia dobrą diagnozę i daje mi poczucie spokoju i bezpieczenstwa.
Monika Z
Monika Z
14/11/2022
Nigdy nie trafiliśmy na tak skupionego na pacjencie lekarza. Wysłuchał, próbował znaleźć przyczynę. Wszystko dokładnie wytłumaczył i służył pomocą. Polecamy
Beata Pielęgniarska
Beata Pielęgniarska
13/11/2022
Dr Gładysz miła, uprzejma ,rzeczowa,dokładnie tłumaczy cel i metody leczenia,zainteresowa poprawą samopoczucia pacjenta.
Malgorzata Klimas
Malgorzata Klimas
13/11/2022
Wizyta u Pani dr Siomkajło przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Konkretnie zostało mi wszystko wyjaśnione,że nie musiałam zadawać dodatkowych pytań. Jestem zadowolona z wizyty i naturalnie bardzo polecam Panią doktor.
Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
12/11/2022
Jestem zadowolona z wizyty u pana Dr Reszke .
Robert Tkacz
Robert Tkacz
12/11/2022
Pełen profesjonalizm

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.