dr n. med. Mariusz Krawczyk

71 700 05 31

O lekarzu:

Dr n. med. Mariusz Krawczyk to specjalista chirurg onkolog oraz specjalista chirurg ogólny.

Doktor Mariusz Krawczyk posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w oddziałach szpitalnych oraz poradniach specjalistycznych. Jest specjalistą z chirurgii onkologicznej oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej.

W swojej pracy zawodowej szczególny nacisk kładzie na wczesną diagnostykę raka piersi. Wykonuje zabiegi operacyjne na piersiach, dlatego konfrontacja śródoperacyjna z wcześniej wykonanym badaniem daje mu duże doświadczenie oraz pewność w diagnostyce.

Doktor Krawczyk skupia się również na badaniach znamion barwnikowych, wykonuje badanie dermatoskopowe oraz operacje chorych z rakiem skóry. Diagnozuje choroby tarczycy, włącznie z biopsjami cienkoigłowymi co daje mu możliwość wykonania pełnej diagnostyki tarczycy.

Dodatkowe informacje o wizytach

Wizyty stacjonarne: tak

Teleporady: tak

Przyjmuje dzieci: nie

Konsultacje w j. obcym: angielski

Dodatkowe informacje: wykonuje USG piersi, USG tarczycy, USG węzłów chłonnych oraz dermatoskopię

Lekarz przyjmuje w zakresie:

Cennik:

Konsultacja chirurga onkologa

Cena badania: 200

Konsultacja chirurga onkologa z badaniem USG

Cena badania: 250

Badanie USG (piersi, tarczyca)

Cena badania: 250

Sprawdź innych specjalistów

Gastrolog (gastroenterolog)
lek. Paweł Iwanicki

Endokrynolog
lek. Andrzej Badura

chirurg ogólny, proktolog
Dr n. med. Zbigniew Buldańczyk

Ortopeda
Lek. Jacek Redko

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Magda G
Magda G
22/04/2022
Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor wykazał profesjonalne zainteresowanie pacjentem, udzielił szczegółowych wyjaśnień, zlecił dodatkowe badania. Polecam
piter piterowski
piter piterowski
11/04/2022
Polecam to miejsce... Miałem przeprowadzoną kolonoskopię u Pana Jarychy. Wszystko na na najwyższym poziomie. Bardzo miły Dr. I asystentka również. Z całego serca polecam
Urszula Zajac
Urszula Zajac
01/04/2022
Byłam pierwszy raz w OMNI Clinic. Zadzwoniłam i udali się nawet wyjątkowo tego samego dnia umówić na wizytę u kardiologa. Jestem pod wrażeniem odbytej wizyty u Pani Dr Joanny Bugały. Pani dr bardzo dokładnie wypytała mnie o objawy i inne choroby towarzyszące, wykonując odpowiednie badania i poświęcając dużo czasu. W moim przypadku podjęła decyzję o skierowanie mnie na SOR, celem wykluczenia istotnych chorób, za co szczególnie Pani Dr dziękuję. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna. Na pewno wrócę ponownie do Pani Dr po wykonaniu niezbędnych badań. Ze wszech miar polecam.
Anna Gajewska-Gierko
Anna Gajewska-Gierko
01/04/2022
Czysto, obsługa bardzo mila i pomocna . Polecam
Andrzej Stan
Andrzej Stan
31/03/2022
Pan doktor po dokładnym zbadaniu omówił sposób leczenia.Wszystko w miłej atmosferze,rzeczowo i profesjonalnie.Polecam.

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.