71 700 05 31

Google Maps

Strona główna » Wizyty stacjonarne czy teleporady

Wizyty stacjonarne czy teleporady?

Wizyty stacjonarne

Wszystkie usługi realizowane w Centrum Medycznym OMNI Clinic dostępne są w ramach wizyt stacjonarnych. 

Teleporady

Dodatkowo w związku z trwającą od 2020 roku sytuacją epidemiczną wdrożyliśmy dodatkowo teleporady, jako nową formę korzystania z wybranych usług medycznych. Na podstronach każdej poradni oraz poszczególnych lekarzy znajduje się informacja o dostępności teleporad. Czas trwania wizyt stacjonarnej i teleporady jest taki sam. Teleporada przeprowadzana jest w formie konsultacji telefonicznej. Teleporada wymaga dokonania dokonania płatności przelewem, najpóźniej na jeden dzień roboczy przed terminem wizyty. Pacjent przekazuje personelowi dostępne wyniki badań oraz opisy poprzednich konsultacji w formie elektronicznej, uzgodnionej w trakcie potwierdzania teleporady.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Wojciech Grzybek
Wojciech Grzybek
26/01/2022
Bardzo potrzebna wizyta .Profesjonalna i solidna informacja. Jestem bardzo zadowolony i spokojniejszy o stan zdrowia..Dotyczy mojej wizyty u Pani doktor neurolog Helminiak.
Andrzej Uryga
Andrzej Uryga
26/01/2022
Pełen profesjonalizm. Przychodnia godna polecenia.
Olha Semenova
Olha Semenova
26/01/2022
Wielkie dzięki dla neurologa doktora Helminiaka postawił mnie na nogi, są jeszcze lekarze, którzy leczą ze zrozumieniem i pomocą👍

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.