Wizyty stacjonarne czy teleporady?

Wizyty stacjonarne

Wszystkie usługi realizowane w Centrum Medycznym OMNI Clinic dostępne są w ramach wizyt stacjonarnych. 

Teleporady

Dodatkowo w związku z trwającą od 2020 roku sytuacją epidemiczną wdrożyliśmy dodatkowo teleporady, jako nową formę korzystania z wybranych usług medycznych. Na podstronach każdej poradni oraz poszczególnych lekarzy znajduje się informacja o dostępności teleporad. Czas trwania wizyt stacjonarnej i teleporady jest taki sam. Teleporada przeprowadzana jest w formie konsultacji telefonicznej. Teleporada wymaga dokonania dokonania płatności przelewem, najpóźniej na jeden dzień roboczy przed terminem wizyty. Pacjent przekazuje personelowi dostępne wyniki badań oraz opisy poprzednich konsultacji w formie elektronicznej, uzgodnionej w trakcie potwierdzania teleporady.

Najnowsze opinie pacjentów o naszych usługach

Monika P
Monika P
14/11/2022
Polecam Po drugiej wizycie u Pana dr Adamowicza jestem b. zadowolona .Prowadzi dokładny wywiad i poleca szeroki zakres badań laboratoryjnych, co ułatwia dobrą diagnozę i daje mi poczucie spokoju i bezpieczenstwa.
Monika Z
Monika Z
14/11/2022
Nigdy nie trafiliśmy na tak skupionego na pacjencie lekarza. Wysłuchał, próbował znaleźć przyczynę. Wszystko dokładnie wytłumaczył i służył pomocą. Polecamy
Beata Pielęgniarska
Beata Pielęgniarska
13/11/2022
Dr Gładysz miła, uprzejma ,rzeczowa,dokładnie tłumaczy cel i metody leczenia,zainteresowa poprawą samopoczucia pacjenta.
Malgorzata Klimas
Malgorzata Klimas
13/11/2022
Wizyta u Pani dr Siomkajło przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Konkretnie zostało mi wszystko wyjaśnione,że nie musiałam zadawać dodatkowych pytań. Jestem zadowolona z wizyty i naturalnie bardzo polecam Panią doktor.
Wiktoria Pietrzak
Wiktoria Pietrzak
12/11/2022
Jestem zadowolona z wizyty u pana Dr Reszke .
Robert Tkacz
Robert Tkacz
12/11/2022
Pełen profesjonalizm

Rejestracja online

Zapraszamy do korzystania z internetowej rejestracji do poradni i lekarzy Centrum Medycznego OMNI CLinic we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 56.